Гласувайте за нас в BGTop. Благодарим Ви!

Jump to content

Вижте какво предлагаме

Цъкни тук ↙
Купи ВИП/АДМИН

Моля да ми бъде премахнат бана!!!

Recommended Posts

Това няма  как да бъде cs е свален от замунда и не пускам нищо а антивирусната го приема като вирус 🙂  по скоро въртите и сучате за смс-чета за това има тарикати  защото има и балъчета  нищо бъдете живи и здрави нека си седи бана  смешни деца с права който не умеят да играят и за това по добре гавра за смс или игра с AWP и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, JaRo написа:

Това няма  как да бъде cs е свален от замунда и не пускам нищо а антивирусната го приема като вирус 🙂  по скоро въртите и сучате за смс-чета за това има тарикати  защото има и балъчета  нищо бъдете живи и здрави нека си седи бана  смешни деца с права който не умеят да играят и за това по добре гавра за смс или игра с AWP и тн.

Преди да обиждаш погледни с какви хакове сме те хванали. Престанете да играете с хакове защото ви виждаме всичките с какво сте. Банна си остава!!.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, JaRo написа:

Аз не съм за СМС-а Искам чиста игра + това за смс-те не ги вземам аз, те са за развитие на сървара 🙂  но най добре виж друга цс. и друг сървър за да не ядеш банове 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе нека седи бана  и аз съм за чиста игра реално не пускам хак не знам дали самия GSCLINET съм свали от замунда няма как да знам дали има или няма хак но нищо успех в развитието на сървара с това ви държание няма как да стане работата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.05.2021 г. at 11:11, StaNimiR написа:

Преди да обиждаш погледни с какви хакове сме те хванали. Престанете да играете с хакове защото ви виждаме всичките с какво сте. Банна си остава!!.

Определено и аз мисля, че действате така с СМС-четата. Супер неадекватен бан от ваша страна към мен, че моля ти се МИНИМИЗИРАМ ИГРАТА за aim on - aim off хак, нали уж демо скенера засича кога има айм, каква е тая причина минимизира играта 😅😅 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е така както казваш, дете на тая възраст така ще си мисли 🙂
 програмата не хваща това че минимизира!
а просто какво е правил през цялото време
и след това сканира страйк папката за хак 🙂

А ти следващия път, ако продължаваш с тоя спам и от тук ще бъде прехвърлена темата в коша, а ти в Бан листата на Сайта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • Gogo locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...