Jump to content

Искаш да закупиш ПРИВИЛЕГИИ в някой от сървърите ни?

Вижте какво предлагаме...
Цъкни тук
Привилегии

Нашите сървъри

Рекламни банери

Кандидатура за админ

Recommended Posts

1. Име и години -?    -  Иван додов

2. Nick, с който играете в сървъра? -   - dodi

3. От колко време играете при нас? -  не от много не играех цс мо сега отново започнах да се забърквам😅

4. Били ли сте администратор преди, ако да, то къде? -  ДА има съм верига аз преди 4г и сега съм в covid де то е в тревичката съм бил и още мноо

5. По колко време на ден бихте отделяли за сървъра?  Емии по 2,3 часа сутрин вече най вече аз си цъкам кат цяло отново 

6. Запознати ли сте с програмата: WarGods? - ДА но не ми се занимава имате много админи 100% има кой да се забърква аз си цъкам и ако има нещо чак тогава може да се занимавам 

7. Линк към вашия GameTracker, който отчита 

Нещо ми е бъгнало вижте го вие ако ви излиза на вас 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, dodi написа:

1. Име и години -?    -  Иван додов

2. Nick, с който играете в сървъра? -   - dodi

3. От колко време играете при нас? -  не от много не играех цс мо сега отново започнах да се забърквам😅

4. Били ли сте администратор преди, ако да, то къде? -  ДА има съм верига аз преди 4г и сега съм в covid де то е в тревичката съм бил и още мноо

5. По колко време на ден бихте отделяли за сървъра?  Емии по 2,3 часа сутрин вече най вече аз си цъкам кат цяло отново 

6. Запознати ли сте с програмата: WarGods? - ДА но не ми се занимава имате много админи 100% има кой да се забърква аз си цъкам и ако има нещо чак тогава може да се занимавам 

7. Линк към вашия GameTracker, който отчита 

Нещо ми е бъгнало вижте го вие ако ви излиза на вас 😀

6. Запознати ли сте с програмата: WarGods? - ДА но не ми се занимава имате много админи 100% има кой да се забърква аз си цъкам и ако има нещо чак тогава може да се занимавам ????

аз не търся такива админи за чат само с зелено ?
сутрин  само не ме устройва 🙂 то няма и сутрин мноо хора
Сървара още се развива, а и през лятото, по- малко се цъка
съжалявам, пробвай пак след 14 дни !

темата отива в отхвърлени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 weeks later...

Рекламни банери

• Създай нов...